Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TRANS-TOOMAPOJAD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

595 külastajat

2 jälgijat

TRANS-TOOMAPOJAD OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, TRANS-TOOMAPOJAD OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TRANS-TOOMAPOJAD OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (475921.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. R. (28.11.1985), H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). TRANS-TOOMAPOJAD OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, K. R. parimas nooruses 28 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne TRANS-TOOMAPOJAD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet FURIOSA OÜ. Täna ta siiski enam TRANS-TOOMAPOJAD OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne TRANS-TOOMAPOJAD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam TRANS-TOOMAPOJAD OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne TRANS-TOOMAPOJAD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam TRANS-TOOMAPOJAD OÜ eesotsas ei toimeta.

TRANS-TOOMAPOJAD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kanalisatsioon ja heitveekäitlus" turul 109 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 43.0 miljonit eurot, millest TRANS-TOOMAPOJAD OÜ osa on tubli 1.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Vesi ja jäätmed

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..