Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

VORMSI EHITUSMEISTRID OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 883 külastajat

19 jälgijat

VORMSI EHITUSMEISTRID OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, VORMSI EHITUSMEISTRID OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VORMSI EHITUSMEISTRID OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). VORMSI EHITUSMEISTRID OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

. Enne VORMSI EHITUSMEISTRID OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam VORMSI EHITUSMEISTRID OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne VORMSI EHITUSMEISTRID OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam VORMSI EHITUSMEISTRID OÜ eesotsas ei toimeta.

VORMSI EHITUSMEISTRID OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" turul 1333 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 708.7 miljonit eurot, millest VORMSI EHITUSMEISTRID OÜ osa on kahanenud alla 0.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..