Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

JETEKAL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

516 külastajat

13 jälgijat

JETEKAL OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, JETEKAL OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis JETEKAL OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (67105.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). JETEKAL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

. Enne JETEKAL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam JETEKAL OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne JETEKAL OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam JETEKAL OÜ eesotsas ei toimeta.

JETEKAL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus" turul 268 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 102.4 miljonit eurot, millest JETEKAL OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..