Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KIVIKILD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 077 külastajat

2 jälgijat

KIVIKILD OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, KIVIKILD OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KIVIKILD OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (3.7 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). KIVIKILD OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

. Enne KIVIKILD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam KIVIKILD OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne KIVIKILD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam KIVIKILD OÜ eesotsas ei toimeta.

KIVIKILD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük" turul 184 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 229.6 miljonit eurot, millest KIVIKILD OÜ osa on tubli 2.2%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..