Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

FINEST CAREER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

733 külastajat

2 jälgijat

FINEST CAREER OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, FINEST CAREER OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis FINEST CAREER OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2013 aasta käive (56483.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). FINEST CAREER OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 28 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

. Enne FINEST CAREER OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam FINEST CAREER OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne FINEST CAREER OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam FINEST CAREER OÜ eesotsas ei toimeta.

FINEST CAREER OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" turul 1342 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 245.7 miljonit eurot, millest FINEST CAREER OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..