Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KUJUNDUSKODA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

209 külastajat

0 jälgijat

KUJUNDUSKODA OÜ: Sünnilugu

Pärnu maakonnas toimetav ettevõte, KUJUNDUSKODA OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal kuid tiksus vaikselt 4 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KUJUNDUSKODA OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (70293.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. T. (01.07.1972) ja L. L. (24.02.1975). 8 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel parimas nooruses 35 aastane, M. T. parimas nooruses 32 aastane, L. L..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KUJUNDUSKODA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KUJUNDUSKODA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KUJUNDUSKODA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. KUJUNDUSKODA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

KUJUNDUSKODA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kunstialane loometegevus" turul 122 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 15.7 miljonit eurot, millest KUJUNDUSKODA OÜ osa on tubli 0.4%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..