Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

JASKA TRANS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

549 külastajat

7 jälgijat

JASKA TRANS OÜ: Sünnilugu

Rapla maakonnas toimetav ettevõte, JASKA TRANS OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis JASKA TRANS OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (213399.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti J. M. (18.05.1982) ja A. M. (03.03.1955). JASKA TRANS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, J. M. küpses vanuses 52 aastane, A. M..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JASKA TRANS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. JASKA TRANS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne JASKA TRANS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam JASKA TRANS OÜ eesotsas ei toimeta.

JASKA TRANS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kaubavedu maanteel" turul 2358 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1081.7 miljonit eurot, millest JASKA TRANS OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..