Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MASSINER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 068 külastajat

27 jälgijat

MASSINER OÜ: Sünnilugu

Pärnu maakonnas toimetav ettevõte, MASSINER OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MASSINER OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. L. (28.06.1966) ja T. S. (21.03.1969). MASSINER OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 41 aastane, A. L. kaunis keskeas 38 aastane, T. S..

. Enne MASSINER OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PAAP OÜ. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle MASSINER OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

. Enne MASSINER OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TÕNU SEPIK FIE. MASSINER OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

MASSINER OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Metsamajandust abistavad tegevused" turul 446 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 124.8 miljonit eurot, millest MASSINER OÜ osa on kahanenud alla 1.8%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Mäetööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..