Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

NETSEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 081 külastajat

4 jälgijat

NETSEST OÜ: Sünnilugu

Järva maakonnas toimetav ettevõte, NETSEST OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis NETSEST OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (267529.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti V. P. (19.11.1965), M. P. (14.05.1985) ja O. P. (12.10.1988). NETSEST OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 42 aastane, V. P. toredas tudengieas 22 aastane, M. P. toredas tudengieas 19 aastane, O. P..

. Enne NETSEST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet JÄRVAMAA SPORDILIIT MTÜ. NETSEST OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NETSEST OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. NETSEST OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne NETSEST OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. NETSEST OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

NETSEST OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Sõitjate maakondadevaheline ja rahvusvaheline liinivedu" turul 26 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 9.0 miljonit eurot, millest NETSEST OÜ osa on tubli 2.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..