Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TUSCAN ESTATES AGRICULTURAL COMPANY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

241 külastajat

50 jälgijat

TUSCAN ESTATES AGRICULTURAL COMPANY OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, TUSCAN ESTATES AGRICULTURAL COMPANY OÜ registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. V..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Viinamarjaveini tootmine" riiulisse vorbitud 1 ettevõtet (20.0% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TUSCAN ESTATES AGRICULTURAL COMPANY OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 68-aastane naine, K. N. (s. 30.05.1952). K. N. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 1714 ettevõtte juhtimisest saadud 11 aastase ärikogemuse. Enne TUSCAN ESTATES AGRICULTURAL COMPANY OÜ etteotsa asumist oli ta EVENTUS PROJECT OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. TUSCAN ESTATES AGRICULTURAL COMPANY OÜ juures on aja jooksul olnud 5 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige K. N. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 9, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 2 336) ja kasumit oma omanikele - 325 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..