Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TAKTIKALISE LASKMISE KESKUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 760 külastajat

10 jälgijat

TAKTIKALISE LASKMISE KESKUS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, TAKTIKALISE LASKMISE KESKUS OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis TAKTIKALISE LASKMISE KESKUS OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti T. A. (14.01.1972) ja M. B. (29.06.1973). TAKTIKALISE LASKMISE KESKUS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, T. A. parimas nooruses 34 aastane, M. B..

. Enne TAKTIKALISE LASKMISE KESKUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet LUX ORCUS MTÜ. TAKTIKALISE LASKMISE KESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne TAKTIKALISE LASKMISE KESKUS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TALLINN, LINDA TN 7 KÜ. TAKTIKALISE LASKMISE KESKUS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

TAKTIKALISE LASKMISE KESKUS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mujal liigitamata kaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 205 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 142.4 miljonit eurot, millest TAKTIKALISE LASKMISE KESKUS OÜ osa on kahanenud alla 0.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haridus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..