Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LASITA MAJA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

7 368 külastajat

133 jälgijat

LASITA MAJA OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus LASITA MAJA OÜ meeskonda 252 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 1 465 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga suurenes viimasel kvartalil meeskond 8 liikme võrra (3%) ja töötasu tõsteti summas keskmiselt 225 EUR töötaja kohta (15%).

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 987 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 16 843 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 12 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt ei piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaasta perioodi (2019) lõpetas ettevõte kahjumiga. Juhul, kui ettevõte tõstaks palka igale töötajale 100 EUR/kuus, suureneks ettevõtte kahjum veelgi 405 216 EUR võrra.

Võrdlus valdkonna keskmisega

LASITA MAJA OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Tartu, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 028 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..