Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

KUKLANE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

450 külastajat

7 jälgijat

KUKLANE OÜ: Sünnilugu

Tartu linna kandis toimetav ettevõte, KUKLANE OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis KUKLANE OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (82260.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti I. P. (22.08.1962) ja L. P. (23.01.1939). KUKLANE OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 45 aastane, I. P. juba pensionieas 69 aastane, L. P..

. Enne KUKLANE OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet NOVEL VIIMISTLUS OÜ. Täna ta siiski enam KUKLANE OÜ eesotsas ei toimeta.

L. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne KUKLANE OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam KUKLANE OÜ eesotsas ei toimeta.

KUKLANE OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kaubavedu maanteel" turul 2437 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1081.4 miljonit eurot, millest KUKLANE OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..