Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

HUMBERLAND OÜ

12
Meedialeht ja uudisvoog

54 külastajat

0 jälgijat

HUMBERLAND OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, HUMBERLAND OÜ registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab P. B..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 661 tk ehk 12.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Taimekasvatuse abitegevused" riiulisse vorbitud 84 ettevõtet (8.3% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis HUMBERLAND OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 74-aastane mees, J. P. (s. 12.05.1946). J. P. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 936 ettevõtte juhtimisest saadud 12 aastase ärikogemuse. Enne HUMBERLAND OÜ etteotsa asumist oli ta ESTBAY OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. HUMBERLAND OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..