Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EST-PAAS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

605 külastajat

13 jälgijat

EST-PAAS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, EST-PAAS OÜ registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab B. A. A..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 76 tk ehk 24.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu mujal liigitamata kaevandamine" riiulisse vorbitud 5 ettevõtet (31.2% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis EST-PAAS OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti N N ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 55-aastane mees, M. V. (s. 01.05.1965). M. V. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 12 ettevõtte juhtimisest saadud 10 aastase ärikogemuse. Enne EST-PAAS OÜ etteotsa asumist oli ta KINNISVARAABI OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. EST-PAAS OÜ juures on aja jooksul olnud 5 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja M. V. on olnud selline, kelle käes ettevõte haigeks jääb (tekivad võlad või kahaneb tulemus) ning hullemal juhul lõpuks koomasse langeb.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Mäetööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..