Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DIGITAL SYSTEMS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

363 külastajat

3 jälgijat

DIGITAL SYSTEMS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, DIGITAL SYSTEMS OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal kuid tiksus vaikselt 1 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DIGITAL SYSTEMS OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti J. L. (07.01.1983) ja T. L. (29.01.1981). 11 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 25 aastane, J. L. parimas nooruses 27 aastane, T. L..

J. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DIGITAL SYSTEMS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Ta on vahepeal ka mujal toimetanud, kuid siis jälle DIGITAL SYSTEMS OÜ juhitoolile tagasi maandunud.

T. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne DIGITAL SYSTEMS OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. DIGITAL SYSTEMS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

DIGITAL SYSTEMS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused" turul 290 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 266.3 miljonit eurot, millest DIGITAL SYSTEMS OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..