Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

IDLEWOOD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

208 külastajat

0 jälgijat

IDLEWOOD OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, IDLEWOOD OÜ registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. J..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 7 223 tk ehk 34.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Programmeerimine" riiulisse vorbitud 2 050 ettevõtet (32.2% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis IDLEWOOD OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti E. I. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 43-aastane mees, M. J. (s. 25.02.1977). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. IDLEWOOD OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..