Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

STONEWALL INVEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

64 külastajat

17 jälgijat

STONEWALL INVEST OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte,

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis STONEWALL INVEST OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2019 aasta käive (372878.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti G. C. Z. (30.08.1969), M. Z. (26.03.1974), M. Z. (26.03.1974) ja E. M. (06.12.1982). STONEWALL INVEST OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 38 aastane, G. C. Z. parimas nooruses 34 aastane, M. Z. parimas nooruses 34 aastane, M. Z. toredas tudengieas 25 aastane, E. M..

G. C. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne STONEWALL INVEST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet BALTIC BUSINESS MACHINE OÜ. Täna ta siiski enam STONEWALL INVEST OÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 4 aastat. Enne STONEWALL INVEST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SPECTRE INVEST OÜ. Täna ta siiski enam STONEWALL INVEST OÜ eesotsas ei toimeta.

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 5 aastat. Enne STONEWALL INVEST OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SAKSA MANAGEMENT OÜ. Täna ta siiski enam STONEWALL INVEST OÜ eesotsas ei toimeta.

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne STONEWALL INVEST OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam STONEWALL INVEST OÜ eesotsas ei toimeta.

STONEWALL INVEST OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse" turul 29 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1.8 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..