Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 343 külastajat

5 jälgijat

AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (1.4 miljon eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. R. (28.11.1985), H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, K. R. parimas nooruses 29 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MULTIMASTER OÜ. Täna ta siiski enam AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ eesotsas ei toimeta.

AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine" turul 392 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 59.1 miljonit eurot, millest AK VIIMISTLUS GRUPP OÜ osa on tubli 0.1%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..