Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PÕHJA-EESTI KÜTTELADU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

235 külastajat

6 jälgijat

PÕHJA-EESTI KÜTTELADU OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 II kvartalis kuulus PÕHJA-EESTI KÜTTELADU OÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 585 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes I kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 552 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 1 383 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 57 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 161 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 935 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

PÕHJA-EESTI KÜTTELADU OÜ tegutseb sektoris PÕLLUMAJANDUS, METSAMAJANDUS JA KALAPÜÜK, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 977 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 316 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..