Meedialeht
Vali raport X

ALFEY SOLUTIONS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 950 külastajat

22 jälgijat

Featured Image

ALFEY SOLUTIONS OÜ: Tegevusaruanne 2017

OÜ Alfey Solutions põhitegevuseks 2017.aastal oli sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük. OÜ Alfey Solutions põhitegevus oli aruandeperioodil suunatud peamiselt Ukraine turule.

Pikaajalises perspektiivis ettevõte plaanib tõsta hinda müüdavatele toodetele ja turunduse poliitika ellu viimise kaudu kavatsetakse kindlustada oma turu positsioonid . Antud aruande perioodis tegeles ettevõte sõidukite rendile andmisega, mida kavatsetakse edasi arendada.

aastal oli OÜ Alfey Solutions müügitulu 29 667 629 euro.

Tehingud tarnijatega ja klientidega toimuvad peamiselt USD-es ja EUR-es, mistõttu on olemas valuutakursi risk.

Peamised finantssuhtarvud:

2017.a. 2016.a.

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

Irid Sisene Registreeru
Kõik artiklid