Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

AAGYA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

189 külastajat

0 jälgijat

AAGYA OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, AAGYA OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis AAGYA OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Nende 2018 aasta käive (11600.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. L. (30.12.1970) ja A. L. (10.03.1966). AAGYA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 37 aastane, M. L. kaunis keskeas 42 aastane, A. L..

M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AAGYA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. AAGYA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne AAGYA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. AAGYA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

AAGYA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus" turul 183 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 6.8 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..