Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

STARSTEEL BALTIC OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

475 külastajat

10 jälgijat

STARSTEEL BALTIC OÜ: Sünnilugu

Narva linna kandis toimetav ettevõte, STARSTEEL BALTIC OÜ sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis STARSTEEL BALTIC OÜ on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. R. (28.11.1985), H. R. (09.02.1979) ja P. S. (22.09.1946). STARSTEEL BALTIC OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 22 aastane, K. R. parimas nooruses 29 aastane, H. R. küpses vanuses 61 aastane, P. S..

K. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 3 aastat. Enne STARSTEEL BALTIC OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet MULTIMASTER OÜ. Täna ta siiski enam STARSTEEL BALTIC OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne STARSTEEL BALTIC OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TEED JA TÄNAVAD GROUP OÜ. Täna ta siiski enam STARSTEEL BALTIC OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne STARSTEEL BALTIC OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet VIRU-NIGULA TUULEJÕUD OÜ. Täna ta siiski enam STARSTEEL BALTIC OÜ eesotsas ei toimeta.

STARSTEEL BALTIC OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muud mujal liigitamata eriehitustööd" turul 134 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 67.7 miljonit eurot, millest STARSTEEL BALTIC OÜ osa on kahanenud alla 0.1%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..