Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

OÜ Mari Raamatupidamisteenused

Meedialeht ja uudisvoog

352 külastajat

6 jälgijat

MARI RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus MARI RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 840 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 768 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 9 981 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 11 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 954 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 11 451 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

MARI RAAMATUPIDAMISTEENUSED OÜ tegutseb sektoris KUTSE-, TEADUS- JA TEHNIKAALANE TEGEVUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 150 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..