Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MERKO EHITUS AS

Meedialeht ja uudisvoog

13 684 külastajat

278 jälgijat

MERKO EHITUS AS: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, MERKO EHITUS AS sündis 12 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MERKO EHITUS AS on selle vanuse juba 2 korda ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti T. K. (16.04.1974), A. L. (15.02.1969), T. R. (05.01.1966), A. A. (15.07.1965) ja V. V. (13.03.1962). MERKO EHITUS AS juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 34 aastane, T. K. kaunis keskeas 39 aastane, A. L. kaunis keskeas 42 aastane, T. R. kaunis keskeas 43 aastane, A. A. kaunis keskeas 46 aastane, V. V..

T. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne MERKO EHITUS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet JÄRVEVANA OÜ. Täna ta siiski enam MERKO EHITUS AS eesotsas ei toimeta.

. Enne MERKO EHITUS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet JÄRVEVANA OÜ. Täna ta siiski enam MERKO EHITUS AS eesotsas ei toimeta.

. Enne MERKO EHITUS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet AMISTAD INVEST OÜ. Täna ta siiski enam MERKO EHITUS AS eesotsas ei toimeta.

. Enne MERKO EHITUS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet TALLINN, VORMSI TN 18 KÜ. Täna ta siiski enam MERKO EHITUS AS eesotsas ei toimeta.

. Enne MERKO EHITUS AS rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet JÄRVEVANA OÜ. Täna ta siiski enam MERKO EHITUS AS eesotsas ei toimeta.

MERKO EHITUS AS kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda kinnisvara ost ja müük" turul 337 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 136.1 miljonit eurot, millest MERKO EHITUS AS osa on kahanenud alla 0.2%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..