Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

REALIA GROUP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 062 külastajat

39 jälgijat

REALIA GROUP OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, REALIA GROUP OÜ sündis 11 aastat tagasi, veel masu ajal kuid tiksus vaikselt 1 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis REALIA GROUP OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti K. R. (25.03.1972), A. M. (22.03.1973) ja P. S. (29.05.1978). 10 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel kaunis keskeas 36 aastane, K. R. parimas nooruses 35 aastane, A. M. parimas nooruses 30 aastane, P. S..

. Enne REALIA GROUP OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet GERLIIN KINNISVARA OÜ. REALIA GROUP OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

. Enne REALIA GROUP OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet BALTI KELLA OÜ. Täna ta siiski enam REALIA GROUP OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne REALIA GROUP OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet SUKULENT OÜ. Täna ta siiski enam REALIA GROUP OÜ eesotsas ei toimeta.

REALIA GROUP OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muud juriidilised toimingud" turul 120 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 14.1 miljonit eurot, millest REALIA GROUP OÜ osa on kahanenud alla 2.3%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..