Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

AITA INVEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

442 külastajat

31 jälgijat

AITA INVEST OÜ: Tudulugu

Põlva kandi aadressiga ettevõte, AITA INVEST OÜ registreeriti 11 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. A..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Raamatupidamine, maksualane nõustamine" riiulisse vorbitud 1 369 ettevõtet (18.2% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis AITA INVEST OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti I. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 56-aastane mees, I. P. (s. 26.01.1964). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. AITA INVEST OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige I. P. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 74 773 062) ja kasumit oma omanikele 2 635 920 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..