Meedialeht
Vali raport X

ASSAR OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

989 külastajat

19 jälgijat

ASSAR OÜ: Ekspordilugu

ASSAR OÜ püüab küll välisturgu, kuid seni on ekspordi osakaal ettevõtte käibest jäänud kasinaks. Eelmisel aastal moodustas see 0 protsenti ning kokku müüdi kaupu teistesse riikidesse 46 euro eest.

Näpuotsaga müüakse üht-teist Rootsi turule. See on küll parem kui mitte midagi, kuid haljale ekspordioksale jõudmiseni on veel aega. Ehk tuleb järgmine aasta parem!

ASSAR OÜ jaoks oli eelmine aasta ekspordirindel pigem nukker, sest müük välisriikidesse kukkus kui kivi. Kui 2018. aastal müüdi kaupu Eestist väljapoole veel 8 667 euro eest, siis 2019. aastal vaid 46 euro eest.

Kõige suurema languse on teinud Rootsi turg, kus müük kukkus kena 363 euro pealt 46 eurole. Mis küll nihu läks?

Võrdlusena võib välja tuua, et kogu sama sektori ettevõtete eksport Rootsi turule oli 1,374 miljardit eurot, millest ASSAR OÜ eksport moodustas alla 0,00 protsendi. Kui kõigi turgude sama sektori edukaimad ettevõtted on NT BUNKERING AS ja ERICSSON EESTI AS, siis Rootsi turul teevad selle valdkonna Eesti ettevõtete seas ilma veel ERICSSON EESTI AS ja PKC EESTI AS, mille käive Rootsi turul oli eelmisel aastal vastavalt 465,41 miljonit ja 120,75 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..