Lisa oma ettevõtte lugu Storybooki

Liitu Inforegistriga tasuta. Hakka kasutajaks

REGISTER OÜ: Tegevusaruanne 2017

Register OÜ asutati 05. oktoobril 2009. aastal, mille tegevused on all loetletud.

Lai valik kvaliteetsed linkandmeid

Kogume andmeid otse algallikatest, puhastame, lingime ja loome nende põhjal mudeleid nii krediidi-, müügi- kui ka turuanalüütika jaoks. Iganädalaselt talletame terabaitide kaupa andmeid, millest eraldatakse miljoneid fakte Eesti firmade ja nendega seotud isikute kohta. Oleme võtnud kasutusele isikliku kõrgjõudlusega klastri, et tagada piisav jõudlus suurandmete töötlemiseks.

Analüütilised mudelid koostöös valdkondlike ekspertidega

Koostöös juhtivate ülikoolidega ja uurimisasutustega on Register OÜ töötanud välja mudelid turul krediidiriskide hindamiseks ja potentsiaalsete klientide leidmiseks. Mudeleid kasutavad oma ala proffid igapäevases tegevuses. Krediidiriski hindamise ja ennustamise mudelid on kasutusel nii pankade kui suurfirmade krediidiosakondades, samas kui müügivihjete hindamise mudeleid kasutame lisaks ka ise oma igapäevases töös.

Register OÜ mudelites on kasutusel tuhandeid tunnuseid, mille regulaarseks peenhäälestamiseks kasutatakse masinõppe meetodeid.

Liidestamine väliste infosüsteemidega

Edastamaks andmed ja valmisarvutatud analüütika klientideni, oleme realiseerinud linkandmete API-d nii reaalajamajanduse (voogedastuse kaudu) kui traditsioonilise majanduse teenuste jaoks. Need teenused on kasutusel missioonikriitilistes POS, CRM ja ERP lahendustes ning seetõttu pakume teenuseid oma kõrge käideldavusega (99,99%) privaatpilve kaudu.

Valmislahendused müügiproffidele, krediidihalduritele ja ettevõtete omanikele

Inforegister.ee, ja selle reaalajamajanduse teenuste analoog Inforegister NOW!, on peatselt valmis kasutamiseks turul (2016 aasta III kvartalis).

Juhul kui liidestamine meie süsteemidega võtab liialt kaua aega, siis anname teie kasutusse proffidele mõeldud valmislahendused.

Inforegister.ee on end juba klientide juures tõestanud ja üle tuhande kliendi kasutab päevas ärivõrgustikku firmade ja isikute vaheliste seoste uurimiseks. Inforegister NOW! toob kasutajateni lahtimõtestatud teadmised koos soovituslike tegevustega. NOW! loomisel on arvesse võetud Inforegister.ee kasutajate tagasisidet Inforegister.ee osas ja on loodud mobiilne rakendus, mis sobib ka reaalaja majanduse teenuste pakkumiseks. Lisaks on meie lahenduste hinnastamine läbipaistev ning seotud äriliste eesmärkidega, mitte tehniliste kitsendustega.

Krediidihaldus täisteenusena

Pakume koostöös Kreedix OÜ-ga krediidihaldus ja -kindlustusteenust krediidiriskide maandamiseks ja rahavoogude juhtimiseks. Tegemist on täisteenusega, kus Register OÜ infrastruktuur ja lahendused juurutatakse kliendi juures Kreedix OÜ teenustest maksimumi saamiseks ja DSO minimeerimiseks.

Tugi müügi edendamisele

Register OÜ on töötanud välja koostöös STACCiga uued mudeleid turunduse ja müügi automatiseerimiseks. Turundusnimekirjade loomiseks on meil kasutada suurim hulk tunnuseid Eesti firmade kohta. Turuanalüüsiks ja konkurentide tuvastamine toimub koostöös OÜ Andmeteadus-ega.

Sotsiaalne vastutus

Register OÜ on Eesti Võlausaldajate Liidu asutajaliige. Liidu üks eesmärke on tegeleda riiklikul tasandil maksejõuetuse ja krediidiriskidega seonduvate võtmeküsimustega. Liikmetele võimaldame vajaliku infot variisikutest, ettevõtete hülgajatest ja pankrotimeistritest, samuti pakume koolitusi, teenuseid ning abistame keerulisemate probleemide korral. Meil on jõudsalt kasvav liikmeskond ning hea koostööerinevate erialaliitude, advokatuuri, prokuratuuri ning Majanduskuritegevuse Bürooga.

Tulud ja kasum

2017. aasta tulu oli 1 257 811 eurot ja kasumiks kujunes 133162 eurot.

Personal

Register OÜ 2017. aastal oli keskmiselt aasta lõikes 20 töötajat. Juhatus koosneb kahest liikmest ja juhatuse liikme tasu on makstud 59 316 eurot.

Eesmärgid 2018.a. majandusaastaks

Plaanis on suurendada veebilahenduste arendustööde mahtu vastavalt tehtud äriplaanile.

Peamised finantssuhtarvud 20172016
Müügitulu 12578111032996
Kasum 133162240526
Käibe muutus (%)(müügitulu aruandeaastal - müügitulu eelmisel aastal) / müügitulu eelmisel aastal * 100 21,8 41,9
Kasumi muutus (%)(puhaskasum aruandeaastal - puhaskasum eelmisel aastal) / puhaskasum eelmisel aastal * 100-44,6 6,4
Lüh. võlgnevuste kattekordajakäibevara / lühiajalised kohustused1,6 1,4
Puhasrentaablus (%)puhaskasum / müügitulu *100 10,6 23,3
ROA (%)puhaskasum / varad kokku *10014,9 32,9
ROE%puhaskasum / omakapital kokku *10018,8 41,7

Kommentaarid ja hinnangud

Aitäh kommenteerimast! Kommentaar on ülevaatamisel ja avaldatakse kinnitamise järel.

Kommentaarid on suletud.

KUUMAD LOOD:

Soovitame sulle viimaseid uudiseid.

×

REGISTER OÜ storybook

?

REGISTER OÜ peavoolumeedias

?
LAADIN VEEL ARTIKLEID LAADIN VEEL ARTIKLEID Laadin.. Laadin..

REGISTER OÜ seosed veebis

Veebisügavustest REGISTER OÜ kohta leiduvad nimed, märk- ja omadussõnad aitavad mõista selle ettevõtte olemust, suhteid, väärtuslikkust või traagikat

REGISTER OÜ viimased sündmused

?
icon

REGISTER OÜ

23.12.2019

Juhatuse liikme eemaldamine.

Juhatuse liige Mattias Nõlvak (13.03.1992) eemaldatud ettevõtte juhatusest

icon

REGISTER OÜ

10.12.2019

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Silver Park (20.04.1988) lisatud ettevõtte juhatusse

icon

REGISTER OÜ

10.12.2019

Juhatuse liikme lisamine.

Juhatuse liige Teet Saluvere (18.01.1967) lisatud ettevõtte juhatusse

LAADIN VEEL TEATEID LAADIN VEEL TEATEID Laadin.. Laadin..

Storybook soovitab (võrdlev reklaam)

0.01
Register OÜ
Registrikood: 11735006

Soovitame nädala loetumaid lugusid

?
ROHKEM LUGUSID ROHKEM LUGUSID Laadin.. Laadin..