Meedialeht
Vali raport X

REGISTER OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

119 743 külastajat

191 jälgijat

Featured Image

REGISTER OÜ: Tegevusaruanne 2017

Register OÜ asutati 05. oktoobril 2009. aastal, mille tegevused on all loetletud.

Lai valik kvaliteetsed linkandmeid

Kogume andmeid otse algallikatest, puhastame, lingime ja loome nende põhjal mudeleid nii krediidi-, müügi- kui ka turuanalüütika jaoks. Iganädalaselt talletame terabaitide kaupa andmeid, millest eraldatakse miljoneid fakte Eesti firmade ja nendega seotud isikute kohta. Oleme võtnud kasutusele isikliku kõrgjõudlusega klastri, et tagada piisav jõudlus suurandmete töötlemiseks.

Analüütilised mudelid koostöös valdkondlike ekspertidega

Koostöös juhtivate ülikoolidega ja uurimisasutustega on Register OÜ töötanud välja mudelid turul krediidiriskide hindamiseks ja potentsiaalsete klientide leidmiseks. Mudeleid kasutavad oma ala proffid igapäevases tegevuses. Krediidiriski hindamise ja ennustamise mudelid on kasutusel nii pankade kui suurfirmade krediidiosakondades, samas kui müügivihjete hindamise mudeleid kasutame lisaks ka ise oma igapäevases töös.

Register OÜ mudelites on kasutusel tuhandeid tunnuseid, mille regulaarseks peenhäälestamiseks kasutatakse masinõppe meetodeid.

Liidestamine väliste infosüsteemidega

Edastamaks andmed ja valmisarvutatud analüütika klientideni, oleme realiseerinud linkandmete API-d nii reaalajamajanduse (voogedastuse kaudu) kui traditsioonilise majanduse teenuste jaoks. Need teenused on kasutusel missioonikriitilistes POS, CRM ja ERP lahendustes ning seetõttu pakume teenuseid oma kõrge käideldavusega (99,99%) privaatpilve kaudu.

Valmislahendused müügiproffidele, krediidihalduritele ja ettevõtete omanikele

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

Irid Sisene
Kõik artiklid