Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ARTE BUNKERING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

2 966 külastajat

183 jälgijat

ARTE BUNKERING OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus ARTE BUNKERING OÜ meeskonda 10 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 6 480 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 4 992 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 1 948 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 446 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt ei piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaasta perioodi (2019) lõpetas ettevõte kahjumiga. Juhul, kui ettevõte tõstaks palka igale töötajale 100 EUR/kuus, suureneks ettevõtte kahjum veelgi 16 080 EUR võrra.

Võrdlus valdkonna keskmisega

ARTE BUNKERING OÜ tegutseb sektoris HULGI- JA JAEKAUBANDUS; MOOTORSÕIDUKITE JA MOOTORRATASTE, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 120 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..