Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

INDIE AD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

971 külastajat

15 jälgijat

INDIE AD OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, INDIE AD OÜ sündis 11 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis INDIE AD OÜ on selle vanuse juba ületanud! Nende 2018 aasta käive (95035.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti M. T. (15.02.1988), J. P. (13.06.1988) ja Ü. P. (12.08.1959). INDIE AD OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 21 aastane, M. T. toredas tudengieas 21 aastane, J. P. kaunis keskeas 50 aastane, Ü. P..

M. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne INDIE AD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet DERPITY OÜ. Täna ta siiski enam INDIE AD OÜ eesotsas ei toimeta.

J. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Enne INDIE AD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ADFILM PRODUCTION OÜ. Täna ta siiski enam INDIE AD OÜ eesotsas ei toimeta.

. Enne INDIE AD OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet FILE KAUBANDUSE OÜ. Täna ta siiski enam INDIE AD OÜ eesotsas ei toimeta.

INDIE AD OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Programmeerimine" turul 494 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 826.4 miljonit eurot, millest INDIE AD OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..