Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

FPOY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

45 külastajat

0 jälgijat

FPOY OÜ: Tudulugu

Pärnu kandi aadressiga ettevõte, FPOY OÜ registreeriti 10 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Spetsialiseerimata hulgikaubandus" riiulisse vorbitud 2 299 ettevõtet (50.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis FPOY OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti P. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 73-aastane mees, P. S. (s. 22.09.1946). P. S. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 5434 ettevõtte juhtimisest saadud 14 aastase ärikogemuse. Enne FPOY OÜ etteotsa asumist oli ta BALTI TRÜKK OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. FPOY OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige P. S. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 26, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 229 825) ja kasumit oma omanikele 49 737 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..