Meedialeht
Vali raport X

VAIKUST FILMIN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

397 külastajat

2 jälgijat

VAIKUST FILMIN OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, VAIKUST FILMIN OÜ sündis 10 aastat tagasi, veel masu ajal kuid tiksus vaikselt 5 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis VAIKUST FILMIN OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti H. J. (16.02.1989) ja O. J. (04.06.1952). 4 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel toredas tudengieas 21 aastane, H. J. (s. 16.02.1989); küpses vanuses 57 aastane, O. J. (s. 04.06.1952).H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne VAIKUST FILMIN OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. VAIKUST FILMIN OÜ eesotsas on juht tänase päevani. O. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. VAIKUST FILMIN OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

VAIKUST FILMIN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge" turul 833 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 342.9 miljonit eurot, millest VAIKUST FILMIN OÜ osa on kahanenud alla 0.0%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..