Meedialeht
Vali raport X

BRD EHITUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

226 külastajat

7 jälgijat

BRD EHITUS OÜ: Tudulugu

Lääne-Viru kandi aadressiga ettevõte, BRD EHITUS OÜ registreeriti 10 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 531 tk ehk 26.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muud mujal liigitamata eriehitustööd" riiulisse vorbitud 326 ettevõtet (28.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis BRD EHITUS OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 43-aastane naine, A. N. (s. 24.01.1977). A. N. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 6 ettevõtte juhtimisest saadud 9 aastase ärikogemuse. Enne BRD EHITUS OÜ etteotsa asumist oli ta ATUHAK HOLDING AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. BRD EHITUS OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..