Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

LEVERA PLUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

426 külastajat

4 jälgijat

LEVERA PLUS OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus LEVERA PLUS OÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 780 EUR/kuus.

Võrdlus eelmise kvartaliga

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

Aasta kokkuvõte

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 892 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 14 100 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 7 protsenti.

Palgaralli

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2019) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 1 179 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 14 152 EUR.

Võrdlus valdkonna keskmisega

LEVERA PLUS OÜ tegutseb sektoris VEONDUS JA LAONDUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 978 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..