Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

URKNA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

606 külastajat

10 jälgijat

URKNA OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, URKNA OÜ sündis 10 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis URKNA OÜ on selle vanuse juba ületanud! Nende 2019 aasta käive (78954.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti K. R. (26.10.1986) ja R. R. (10.07.1963). URKNA OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 23 aastane, K. R. kaunis keskeas 47 aastane, R. R..

K. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne URKNA OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. URKNA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne URKNA OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet ARDU JAHISELTS MTÜ. URKNA OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

URKNA OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Mootorsõidukite hooldus ja remont" turul 1258 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 622.2 miljonit eurot, millest URKNA OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..