Meedialeht
Vali raport X

INNOVA KONSULTATSIOONID OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

357 külastajat

4 jälgijat

INNOVA KONSULTATSIOONID OÜ: Sünnilugu

Saare maakonnas toimetav ettevõte, INNOVA KONSULTATSIOONID OÜ sündis 10 aastat tagasi, veel masu ajal kuid tiksus vaikselt 3 aastat, enne kui algas aktiivne äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis INNOVA KONSULTATSIOONID OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

×
Irid
Sisene
Kõik artiklid

Energia

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Muu elektrienergia tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Elektrienergia tootmine / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Elektrienergia tootmine hüdroenergiast / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Elektrienergia tootmine tuuleenergiast / On jälgimise all Ei ole jälgimise all
Elektrienergia ülekanne / On jälgimise all Ei ole jälgimise all