Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

TARK TÜNN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

71 külastajat

1 jälgija

TARK TÜNN OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, TARK TÜNN OÜ registreeriti 9 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus" riiulisse vorbitud 996 ettevõtet (30.6% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TARK TÜNN OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti A. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 41-aastane naine, A. K. (s. 15.09.1979). A. K. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 11 aastase ärikogemuse. Enne TARK TÜNN OÜ etteotsa asumist oli ta LÄÄNE-HARJU VALD, KEILA-JOA ALEVIK, LOSSI TN 3 KÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. TARK TÜNN OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. K. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..