Meedialeht
Vali raport X

ALLINGIRI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 252 külastajat

27 jälgijat

Featured Image

ALLINGIRI OÜ: Edulugu

ALLINGIRI OÜ alustas peaaegu 10 aastat tagasi, mil juhatuse liige Ingrid Leego selle asutas, kes alles alustas ettevõtlusega.
ALLINGIRI OÜ valdkond on muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö. Samas valdkonnas (EMTAK 14131) on tegutsevaid ettevõtteid 2020 aasta seisuga kokku 286 tükki, kes annavad tööd kokku 1882-le inimesele ja kogu valdkonna 2020 käibeprognoos on ca 94.56 miljonit eurot.

ALLINGIRI OÜ - Varad ja finantsid 2018

  • Ühe töötaja tootlikkus: 92 156€
  • kasumimarginaal: 31%
  • Töötajate arv jäi samaks.

Asukoht

Ettevõtte juriidiline aadress on Tartu maakond, Tartu vald, Vahi alevik, Mõisapargi tn 13.

Turuosa

ALLINGIRI OÜ on ettevõte, kelle käive moodustab 2019 aastal turuosast ca 0 protsenti. Viimase aasta jooksul on ettevõte teeninud omanikutulu 29 tuhat eurot, tehes selleks käivet kokku 95,45 tuhat eurot.
2018 95455.00

VALDKONNA TOP 3 - 2018 aastal (Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö)

Et kõik ausalt ära rääkida, miks ma seda raamatut kooliajal ei lugenud, pean alustama sellest, et kui oli võimalus minna raamatukokku, läksin ma klassivendadega selle asemel vahetunni ajal jõe äärde kevadist jääminekut vaatama. Nii ta siis lugemata jäi, kuid seda enam oli avastamist nüüd, aastaid hiljem.

Päris nii ka ei saa öelda, et kõik oleks halb olnud, oli headki. Näiteks saavad Sihvka ja Kiilike ülesandeks raamatukogu võlglastega `arveid õiendada`. Tootsiks ja Libleks maskeerununa ning relva (laadimata) ähvardusel õnnestub Lutsu „Kevade” raamatukogule tagasi saada. Jah, paneb lausa kukalt kratsima, et kui tagastamata raamatu tegelased ukse taha ilmuvad, siis... siis on ikka mõistlikum tähtaegadest kinni pidada.

Hoolimata kohatisest ebaõnnest(umisest) ei heida Agu Sihvka meelt. Alati on tal mõni vanasõna, mida varrukast võtta, kaaslaste optimism või lööklause, millega hoida motivatsiooni. Üks jäi meelde, õigemini tuli meelde: Pioneer on alati valmis!

Oh seda nostalgiat.

login

Läks huvitavaks?

Edasi lugemiseks

Irid Sisene Registreeru
Kõik artiklid