Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

THANH HOI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

593 külastajat

7 jälgijat

THANH HOI OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, THANH HOI OÜ registreeriti 9 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab L. H..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 870 tk ehk 19.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Kaubavedu maanteel" riiulisse vorbitud 1 174 ettevõtet (19.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis THANH HOI OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti O. L. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 41-aastane mees, O. L. (s. 24.01.1979). THANH HOI OÜ juures on aja jooksul olnud 5 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige O. L. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 11 636) ja kasumit oma omanikele - 912 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..