Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

EESTIGEN DEVELOPMENT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

31 külastajat

5 jälgijat

EESTIGEN DEVELOPMENT OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, EESTIGEN DEVELOPMENT OÜ sündis 10 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis EESTIGEN DEVELOPMENT OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti A. U. C. (22.08.1971) ja M. A. R. B. D. Q. (05.03.1980). EESTIGEN DEVELOPMENT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 39 aastane, A. U. C. parimas nooruses 30 aastane, M. A. R. B. D. Q..

A. U. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTIGEN DEVELOPMENT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. EESTIGEN DEVELOPMENT OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

M. A. R. B. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne EESTIGEN DEVELOPMENT OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam EESTIGEN DEVELOPMENT OÜ eesotsas ei toimeta.

EESTIGEN DEVELOPMENT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Arvutialased konsultatsioonid" turul 359 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 87.5 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..