Meedialeht
Vali raport X

OSERO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

259 külastajat

1 jälgija

OSERO OÜ: Sünnilugu

Pärnu maakonnas toimetav ettevõte, OSERO OÜ sündis 10 aastat tagasi, veel masu ajal kuid seisis 1 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis OSERO OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti O. I. E. ja O. I. E.. 8 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel , O. I. E.; , O. I. E..O. I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne OSERO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. OSERO OÜ eesotsas on juht tänase päevani. O. I. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne OSERO OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam OSERO OÜ eesotsas ei toimeta.

OSERO OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" turul 1821 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 678.2 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..