Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ESTONIAN COMPANIES CONSULTING UÜ

Meedialeht ja uudisvoog

79 külastajat

0 jälgijat

ESTONIAN COMPANIES CONSULTING UÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, ESTONIAN COMPANIES CONSULTING UÜ registreeriti 9 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 4 267 tk ehk 17.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu mujal liigitamata teenindus" riiulisse vorbitud 1 035 ettevõtet (33.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ESTONIAN COMPANIES CONSULTING UÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti T. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 38-aastane mees, T. P. (s. 25.11.1981). ESTONIAN COMPANIES CONSULTING UÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige T. P. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 17, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 20 712 ja omanikele kasumit 20 712 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..