Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DIZDARHAN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

274 külastajat

0 jälgijat

DIZDARHAN OÜ: Sünnilugu

Harju maakonnas toimetav ettevõte, DIZDARHAN OÜ sündis 10 aastat tagasi, veel masu ajal kuid seisis 1 aastat "riiulis", enne kui elumärki andis ja algas äritegevus, mis on aga tänaseks kokku kuivanud.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis DIZDARHAN OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti A. K. (05.02.1948) ja N. K. (10.08.1950). 8 aastat tagasi puhusid ettevõttele elu sisse tol hetkel küpses vanuses 62 aastane, A. K. küpses vanuses 60 aastane, N. K..

. Enne DIZDARHAN OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet HOLZ PROF OÜ. DIZDARHAN OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

N. oli enne seda ettevõtmist äris juba käe valgeks saanud, temal oli ärikogemust 2 aastat. Täna ta siiski enam DIZDARHAN OÜ eesotsas ei toimeta.

DIZDARHAN OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" turul 5617 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 1776.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..