Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

DIZDARHAN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

274 külastajat

0 jälgijat

DIZDARHAN OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, DIZDARHAN OÜ registreeriti 9 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 283 tk ehk 11.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus" riiulisse vorbitud 2 326 ettevõtet (15.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis DIZDARHAN OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti N. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 72-aastane mees, A. K. (s. 05.02.1948). A. K. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 37 ettevõtte juhtimisest saadud 14 aastase ärikogemuse. Enne DIZDARHAN OÜ etteotsa asumist oli ta URFINS GRUPP AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. DIZDARHAN OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. K. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 2 072) ja kasumit oma omanikele - 286 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..