Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

ELEVAL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

203 külastajat

2 jälgijat

ELEVAL OÜ: Sünnilugu

Valga linna kandis toimetav ettevõte, ELEVAL OÜ sündis 10 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis ELEVAL OÜ on selle vanuse juba ületanud! Nende 2019 aasta käive (25396.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti A. A. (24.05.1964) ja D. A. (30.10.1966). ELEVAL OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 46 aastane, A. A. kaunis keskeas 43 aastane, D. A..

A. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ELEVAL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ELEVAL OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

D. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne ELEVAL OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. ELEVAL OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

ELEVAL OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Jaemüük posti või Interneti teel" turul 396 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 136.2 miljonit eurot, millest ELEVAL OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..