Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

K12 TECHNOLOGIES OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

565 külastajat

16 jälgijat

K12 TECHNOLOGIES OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, K12 TECHNOLOGIES OÜ registreeriti 9 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab Ģ. Ļ..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 7 223 tk ehk 34.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus" riiulisse vorbitud 241 ettevõtet (26.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis K12 TECHNOLOGIES OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 49-aastane mees, Ü. J. (s. 23.03.1971). Ü. J. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 17 ettevõtte juhtimisest saadud 13 aastase ärikogemuse. Enne K12 TECHNOLOGIES OÜ etteotsa asumist oli ta MTVP AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. K12 TECHNOLOGIES OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige Ü. J. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..