Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

MDIAB OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

3 041 külastajat

27 jälgijat

MDIAB OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, MDIAB OÜ sündis 9 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis MDIAB OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kadunud või deklareerimata käive annab alust muretseda, et kas on alanud hääbumine?

Selle firma panid püsti E. S. (24.02.1991), R. T. (24.05.1991) ja H. A. (30.12.1990). MDIAB OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel toredas tudengieas 19 aastane, E. S. toredas tudengieas 19 aastane, R. T. toredas tudengieas 20 aastane, H. A..

E. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MDIAB OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. MDIAB OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MDIAB OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. MDIAB OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

H. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne MDIAB OÜ rooli keerama asumist ei ole ta ühegi ettevõtte eesotsas olnud. Täna ta siiski enam MDIAB OÜ eesotsas ei toimeta.

MDIAB OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" turul 34 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 19.6 miljonit eurot.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..