Meedialeht
Vali raport X

GOMBERT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

177 külastajat

1 jälgija

GOMBERT OÜ: Palgarallilugu

Aasta 2020 III kvartalis kuulus GOMBERT OÜ meeskonda 1 töötajat, kellele maksti hinnanguliselt keskmist brutotöötasu 780 EUR/kuus.

VÕRDLUS EELMISE KVARTALIGA

Võrreldes II kvartaliga meeskonna suurus ei muutunud.

AASTA KOKKUVÕTE

Aasta lõikes saab töötaja ühes kuus keskmiselt palka 845 EUR ja teeb sealjuures käivet ettevõttele keskmiselt 1 125 EUR. Tööjõukulude osakaal käibest moodustab keskmiselt 93 protsenti.

PALGARALLI

Palgaralli tõusuks ettevõttel vahendeid tõenäoliselt piisaks, sest viimati deklareeritud majandusaastal (2016) lõpetas ettevõte kasumiga, mille ärajagamisel töötajatele võrdsuse printsiibil saaks iga töötaja palka tõsta maksimaalselt veel 118 EUR/kuus (kogupalga fond) ja sel juhul lõpetaks ettevõte oma majandusaasta samasuguse kasumiga summas 1 420 EUR.

VÕRDLUS VALDKONNA KESKMISEGA

GOMBERT OÜ tegutseb sektoris FINANTS- JA KINDLUSTUSTEGEVUS, kus ühele töötajale makstakse töötasu keskmiselt 1 912 EUR kuus. Harju, kus ettevõte tegutseb, on keskmine töötasu 1 340 EUR kuus. *

* Keskmine töötasu on arvestatud Maksu- ja Tolliameti andmetel viimase 4 kvartali tasutud tööjõumaksude arvestuse järgi (välistatud on ettevõtted, kes maksavad töötasu alla miinimumpalga või ei maksa tööjõumakse üldse).
Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..