Meedialeht
Vali raport X
×
Irid

PINGPONG CONSULT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 023 külastajat

1 jälgija

PINGPONG CONSULT OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, PINGPONG CONSULT OÜ sündis 9 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis PINGPONG CONSULT OÜ on selle vanuse juba ületanud! Nende 2019 aasta käive (5500.0 eurot) näitab, et töö käib.

Selle firma panid püsti O. R. (27.03.1980) ja R. K. (19.07.1980). PINGPONG CONSULT OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel parimas nooruses 31 aastane, O. R. parimas nooruses 30 aastane, R. K..

. Enne PINGPONG CONSULT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet PLEPIC OÜ. PINGPONG CONSULT OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

R. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne PINGPONG CONSULT OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet KOROVO OÜ. Täna ta siiski enam PINGPONG CONSULT OÜ eesotsas ei toimeta.

PINGPONG CONSULT OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Reklaamiagentuurid" turul 562 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 96.9 miljonit eurot, millest PINGPONG CONSULT OÜ osa on tubli 0.0%!

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..